Soproni szaküzletünk kiszolgálására
keresünk ÁRNYÉKOLÁSTECHNIKAI BEÉPÍTŐ KOLLÉGÁKAT!

Multinacionálissá vált, rendkívül dinamikusan fejlődő építőipari- kereskedelmi cégcsoportunk, munkatársakat keres.

Fő feladatok

Redőnyök, szúnyoghálók, árnyékolástechnikai termékek

  • felmérése
  • beépítése
Z

Elvárások

Soproni szaküzletünk kiszolgálására keresünk kollégákat, tapasztalattal, saját eszközökkel, gépjárművel.

Alvállalkozói státuszba

Folyamatos munkát biztosítunk, kötetlen, de stabil munkakapcsolatra keresünk kollégát! Korrekt bérezési, kereseti lehetőséget biztosítunk. 19 éve stabilan működünk, bővülő csapatunkba elszánt, jó munkaszemlélettel bíró kollégát keresünk!

Jelentkezés, érdeklődés az állásra

Kérjük töltse ki az alábbi ürlapot!

"(Kötelező mező)" a kötelező mezőket jelöli

Max. file size: 20 MB.
Adatvédelmi nyilatkozat(Kötelező mező)
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.
Ezt olvasta már?
Van pár olyan tévhit, amit nap mint nap hallhatunk szaküzleteinkben,…